Tréning na mieru

OSOBNÉ TRÉNINGY FITNESS POD STÁLYM DOHĽADOM

 

Osobný tréning klienta, ktorý je zameraný na osobné ciele klienta. Pri tréningu sa využívajú činky, stroje, vlastná váha a rôzne fitness pomôcky. Tréning trvá väčšinou 60-70 minút.

 

OSOBNÉ TRÉNINGY THAI BOX

 

Osobný tréning klienta, 1-2 osoby na tréningu. Tréning sa zameriava na nácvik techník v thajskom boxe, kondíciu, vytrvalosť, odolnosť, silu a psychiku. Využiva sa boxerský pytel, lapy, švihadlo a pod. Tréning trvá väčšinou 60-70 minút.

 

SKUPINOVÉ TRÉNINGY FITNESS A THAI BOX

 

Skupinový tréning, 4-20 osôb na tréningu. Skupinové cvičenie pre viacero ľudí buď vo forme tabaty alebo kruhového tréningu. Dľžka tréningu cca 60 minút.

 

HIIT TRÉNING

 

HIIT tréning je cvičebná metóda, pri ktorej sa striedajú krátke intervaly vysokej intenzity cvičenia, po ktorých nasleduje krátky odpočinok, alebo zotavovacie obdobie.

 

SILOVÝ TRÉNING

 

Zameriava sa na funkčnú silu. Tréning je zameraný na silové cviky s tažšími váhami. Pri tréningu sa využívaju rôzne tréningové princípy.

 

KONDIČNÝ TRÉNING

 

Je prospešný na rozvoj kondície. Tréning je zameraný na výbušnú alebo vytrvalostnú kondíciu. Využívajú sa pritom cviky ako angličáky, jacky, rôzne iné fitness cvičenia a beh.

CROSSFIT

 

CrossFit je športové odvetvie, program na rozvoj kondície, kombinujúci rôzne tréningové metódy a náradie. Využíva sa v ozbrojených zložkách, špeciálnych jednotkách, v tréningu bojových umení a v športovej príprave.

 

OUTDOOROVÝ TRÉNING

 

Je tréning vo vonkajšom prostredí. Využívajú sa rôzne vonkajšie pomôcky na tréning ako napríklad- preliezky, lavičky. Takýto tréning sa dá realizovať na Kuchajde, Štrkovec a podobne.