Referencie

Barbora, 32 rokov, SAP konzultant

 

Výborný motivátor s empatickým prístupom. Každý tréning zo mňa dokázal dostať maximum. Nuda alebo frustrácia nehrozí – vždy nové cviky s presne odhadnutým počtom opakovaní okorenené hodinami thajského boxu je recept, ktorý som dlho hľadala. Najlepší tréner, akého som doteraz mala – je úžasné, že šport nie je pre neho len hobby, ale skutočná práca, ktorej rozumie po všetkých stránkach.

2. Veronika Michalčíková - UVODNA

Veronika Michalíčková, 29, administratíva

 

Keď začala moja váha nekontrolovateľne stúpať, som si povedala, že to sa musí zmeniť. V tom čase som našla ponuku osobného trénera Riška a teda som to skúsila. Vypracoval mi jedálniček a trénujeme spolu už niekoľko mesiacov. Moja váha klesla o 8 kg, formuje sa mi postava a určite by som chcela pokračovať. Na tréningoch sa odreagujem a dobijem energiou. Rišo je priateľský, empatický, cviky flexibilne prispôsobí vášmu zdravotnému stavu, schopnostiam a bude vás posúvať stále vpred.

Jaroslav Fiček, 28, architekt

Trénovanie s Rišom je dynamické, každá fáza trénovania je v niečom iná. Mení mi to, nemám pocit, že by to bola rutina a stále dookola to isté. Tréning je vždy pre mňa povzbudivý, energetický, i keď občas je vyčerpavajúci:) zmeny vidím na sebe. Rišo je flexibilný a dá sa s ním napasovať tréning, tak aby to vyhovovalo obom stranám.

4. Veronika - administratíva

Veronika, 30 rokov, administratíva

 

Rišo je tréner, ktorý z vás dokáže vymáčknuť úplné maximum a namotivovať k najlepším výkonom. Pod jeho vedením som sa nielen že splnili moje predstavy o vyformovaní postavy, ale dokázal vo mne prebudiť lásku k cvičeniu, ktoré sa z nutného zla v boji za menší zadok stalo pre mňa koníčkom a najlepšou formou relaxu :).

5. Andrej štec

Andrej Štec, 34 rokov, IT systémový inžinier

 
S Rišom chodím cvičiť rok a pol a nemám dôvod si hľadať iného trénera. S výsledkami som veľmi spokojný, tréningy ma veľmi bavia, neustále mení cviky a radí mi ohľadom životosprávy.

6. Vladka

Vlaďka, 26 rokov, študentka

 

Vraj človek sa má pri cvičení snažiť nájsť svoje limity a prekročiť ich. Nie je to ľahké, ale presne Rišo je človek, ktorý vám s tým môže pomôcť. Jeho tréningy sú skvelé, nastavené tak, že sa neustále pohybujete okolo tých svojich hraníc a dokáže vás motivovať k tomu, aby ste ich často aj prekračovali 🙂 Ďakujem za všetko.

7. Ján Jackuliak

Ján Jackuliak, 36 rokov, herec

 

Trénera Richarda som oslovil k spolupráci ohľadne fitness a stravovania kvôli práci.
Som herec a potrebujem pracovať na svojej postave kvôli filmom aj divadlu .
Behom dvoch mesiacov sa mi zlepšila nielen kondícia, ale aj sebevedomie a stravovanie.
Richard je veľmi vnímavý a profesne vzdelaný tréner, ktorý Vám dodá odhodlanie a chuť niečo so sebou, tým pádom aj životom, urobiť.
Ako môj osobný tréner, posúva moje hranice ďalej.
Fitness nie je len cvičenie, všetko je v hlave a Richard má ten dar Vám hlavu naštartovať…

Marína Manojlovič, 33 rokov, projektový manažér

 

S Rišom trénujem už skoro 5 mesiacov, posledný mesiac máme aj individuálne tréningy. Neviem ako to robí, ale vždy sa mu nejako podarí dostať zo mňa takmer nadľudský výkon. Cviky vždy prispôsobí zdravotnému, fyzickému aj psychickému stavu. Do tréningu často zapracuje aj moje ambiciózne požiadavky. Vďaka nemu som objavila čaro posilňovania a už sa teším aj na hodiny boxu.

Eva, 35 rokov, manažér distribúcie a logistiky

 

Sympatický tréner s priateľským, motivačným a ohľaduplným prístupom, vie nasadiť presne tie cviky ktoré najviac potrebujem, vie poradiť. Individuálny prístup, flexibilita a praktické skúseností sú jeho plusom.